Každá žena se chce cítit jako v bavlnce

22. 11. 2018

Bavlna je hebká, jemná, měkká a nasákne tekutiny do mnohonásobku své váhy. Je dokonale prodyšná. Ekologický způsob pěstování bio bavlny je mnohem šetrnější k životnímu prostředí, zátěž toxickými chemickými látkami je oproti té konvenčně produkované až o 90 % menší.

Představujeme Vám první ženské i dětské intimní hygienické produkty italské firmy Organyc. Citlivá pokožka si říká o citlivou péči. Výrobky Organyc ze 100% bavlny pečují o pokožku s citlivostí sobě vlastní. Jsou jemné, bez obsahu plastů a syntetických látek, bez bělení chlorem a dovolí pokožce přirozeně dýchat. Procházejí přísnými klinickými i dermatologickými testy.

Zabývali jste se někdy otázkou, z čeho se skládají běžné menstruační vložky?

Vrchní vrstva, která je v přímém kontaktu s tělem, je obvykle vyrobena z viskózy nebo polypropylenu. Uvnitř můžeme nalézt absorpční pudry měnící tekutinu na gel nebo celulózu. Pro větší bezpečí je spodní vrstva z nepropustného plastu. A právě díky igelitu a polypropylenu nemůže pokožka dýchat, zvyšuje se vlhkost a 5–10x podpoří možnost množení bakterií. Další zdravotní problém představuje chlór, kterým jsou konvenční vložky i tampóny běleny.

„Dané materiály zvyšují užitnou a vizuální stránku, ale zároveň mohou mít negativní dopad na komfort uživatelek. O problémech, které mohou způsobit syntetické a neprodyšné materiály není potřeba hovořit. Některé chemické látky používané při výrobě a bělení standardních vložek nebo tamponů mohou u vnímavých osob působit dráždivě, vysušovat i působit lokálně poruchy imunity.“

MUDr. Daniel Struppl, PhD., gynekolog a porodník

Řešením jsou hygienické pomůcky z bio bavlny! Produkty Organyc jsou vysoce prodyšné, plně přizpůsobivé a kompatibilní s pH pokožky. Bio bavlna přirozeně saje, je jemná, měkká a nedráždí, a to spolu s pocitem spolehlivosti, čistoty a svěžesti patří mezi vlastnosti, které uživatelky vysoce oceňují.

Bio hygienické potřeby z 100% bavlny jsou doporučeny ženám, které řeší problém s podrážděním pleti, se svěděním pokožky, s nevhodným bakteriálním prostředím nebo dokonce vaginálními mykózami. Ženy, které chtějí těmto problémům předcházet, volí Organyc. Při studiích a přísných testech až 91 % respondentek potvrdilo úplné nebo výrazné zlepšení svědění a 90 % úplné utišení nebo výrazné zlepšení podráždění pokožky při používání produktů z bio bavlny během tří měsíců.

ORGANYC nabízí kompletní hygienickou řadu, poskytuje potřebnou péči i pro nejcitlivější pokožku. Vše je vyrobeno ze 100% bio bavlny a dalších ingrediencí, které pomáhají předcházet a zklidňovat podráždění pokožky. Biologická bavlna je použitá vně jako přijímací filtrační vrstva i uvnitř jako sací složka. Hygienické pomůcky ORGANYC jsou zcela bez obsahu plastů a syntetických látek, nejsou běleny chlórem a dovolí pokožce přirozeně dýchat. Všechny výrobky i jejich obaly jsou 100% rozložitelné a kompostovatelné, jsou tedy zdravější nejen pro vás, ale i pro životní prostředí.Dobrý důvod, proč si vybrat bio hygienu.

Více na Ženysro.cz

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram