Organyc v roce 2020

10. 11. 2020

Milé dámy,

zejména v letošním roce vyplouvá na povrch spousta věcí a i ve světě obchodu se pomalu ukazuje, kdo je kdo. 😊 Organyc má to štěstí, že za jeho výrobou stojí tým houževnatých lidí, kteří ho tvoří s láskou, zakládají si na férovosti, kvalitě, jsou spolehliví a rádi vylepšují a posouvají značku dál. I proto je Organyc stabilní a proto i přes nepříznivou situaci v letošním roce nejen, že nedocházelo k žádným výpadkům dodávek zboží do Čech a na Slovensko a vy jste měly výrobky včas doma, ale dokonce se inovovalo.

Za zmínku stojí změna, kterou v letošním roce prodělalo hned několik produktů. Radost nám udělalo přidání českých a slovenských větiček na obaly některých z nich. České a slovenské věty časem najdete i na dalších výrobcích řady Organyc. Velkou změnou prošly vlhčené intimní ubrousky, které se kromě úpravy složení (s certifikací Cosmos) dočkaly také nového obalu. Stejně tak obal suchých bavlněných čtverců, který je nyní díky novému složení nejen plně rozložitelný, ale získal na pevnosti a je tak odolný proti zpuchření a praskání. Zatím největší změnou prošly extra silné prodloužené vložky s křidélky, na kterých si společnost Corman dala opravdu záležet a upravila je na míru podle vašich potřeb. A to rozhodně není všechno.

Jak je naším zvykem o další vývoj a novinky se s Vámi vždy podělíme.

Budeme rádi, když nás budete sledovat na sociálních sítích.

Děkujeme za přízeň a přejeme pohodový konec roku.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram